Zafer Milli;Partimiz İçin Fedakarlık Edeceğim,Adaylıktan Çekiliyorum.

684 0

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığında Kongre Heyecanı Devam Ediyor

16 Ağustus 2020’de Nilüfer İbrahim Yazıcı Stadyumun’da gerçekleştirilecek olan İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı Kongresinde adayların rekabeti son hızla devam ediyor.

Bugüne kadar adaylığını açıklayan isimler ,İş İnsanı ,2.Dönem genel idare kurulu üyesi Zafer Milli ve Kamu Sen eski başkanı Selçuk Türkoğlu.

Adayların ilçe ziyaretleri hız kesmezken ,İş İnsanı Zafer Milli gerçekleştirdiği ziyaretlerde “Biz zafere değil ,kadere iman etmiş insanlarız ,Geçtiğimiz genel seçimlerde ,milletvekili adayı gösterilmediğim halde ,ayak basmadığım köy ,mahalle bırakmadım,Bizim yarışımız hizmet yarışıdır, Şölen havasında geçireceğimiz kongremizde partimiz için adaylarımızın önünü açmak noktasında her daim fedakarlık ve feragat etmeye hazırım , Kazanan her halukar da İYİ  parti olacaktır” diyerek adaylıktan çekildiğini ifade etti.

Kurucu İl Başkanı Yüksel Yılmaz’a teşkilatlardan gelen yoğun baskıya karşılıksız kalamayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Related Post

Akıllı Şehircilik Üzerine

Posted by - 25 Haziran 2020 0
Şehir kavramının kelime karşılığına baktığımızda; Nüfusunun çoğu ticaret, sanayi, hizmet veya yönetimle ilgili işlerle uğraşan, genellikle tarımsal etkinliklerin olmadığı yerleşim…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir