İYİ Parti Bursa İl Başkan Adayı Zafer Milli ,İddiasını Sürdürüyor

498 0

İYİ Parti’de Bursa İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi tarihinin belli olmasıyla birlikte il başkan adayları da çalışmalarına hız verdi.

Partinin Bursa kurucularından, bir dönem Genel İdare Kurulu üyeliği de yapan Zafer Milli, İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı adaylık çalışmalarına Osmangazi İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu ve yönetim kurulunu ziyaret ederek başladı.

İYİ Parti Bursa İl Başkan adayı Zafer Milli, Osmangazi İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu ve yönetim kuruluna kendisini misafir ettikleri için teşekkür etti.

PARTİLİLERE TEŞEKKÜR

Zafer Milli, ziyarette yaptığı açıklamada, ”Bursa’nın en büyük ilçesi, Türkiye’nin dördüncü büyük ilçesinde, partimizin Türkiye oy ortalamasının üzerinde oy alarak, büyük emeklerle vermiş olduğunuz mücadelenin önemini bilmekteyim. İlçe başkanımızdan, 136 mahalle başkanımıza ve partimizin görevlilerine kadar her birinize teşekkür ediyorum. Türkiye’nin en zor dönemlerinde, yüksek mücadele azminizle, yapılamaz denilenleri yaptınız. Sizlerle aynı davanın bir bütünü olmanın gurur ve şerefini taşıdığımı bilmenizi isterim.” dedi.

Türkiye’de 6 ay içerisinde rekor bir oy oranı ve 43 milletvekiliyle TBMM’de temsil hakkı alan, cesurlar hareketinin Bursa’da büyük emeklerle kurulduğunu aktaran Zafer Milli, onlarca iftira, yalan, hakarete rağmen yılmadıklarını ve yıkılmadıklarını, hak bildikleri yolda, batıla karşı cesurca savaştıklarını söyledi.

Related Post

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir