İstanbul Sivas Dernekler Federasyonu Önemli İsimlerle İş Birliği Yapıyor

257 0

Kağıthane önceki dönem Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve Belediye Başkan Yardımcılığını yapan Şaban Demirel İSDERFED ‘e yeni yerleri için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Önce İSDERFED TV de CANLI YAYIN Konuğu olarak sorulan sorulara samimi cevaplar verdiler, ardından masa tenisinde hünerlerini gösterdiler ve Federasyon Merkezini gezerek bilgi aldılar…
Ziyarette birçok önemli konu konuşulup istişare edildi.

İzmir depreminde hayatını kaybedenler ve tüm ölmüşler için Kuran-ı Kerim tilaveti okunup dualar edildi.
Canlı yayın sonrasında samimi ortamda karşılıklı sohbet edildi.

İSDERFED İstanbul Sivas Dernekler Federasyonu Kurucu Genel Başkanı Mesut Şat günün önemine binayen; başarılı çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı konuklara hediyelerini takdim etti.

Yaklaşık dört saat süren ziyarette Fazlı KILIÇ;
‘’İstanbul Sivas Dernekler Federasyonu Başkanı Mesut ŞAT Beyi ve Yönetimini güzel hizmetlerinden dolayı tebrik ediyoruz. Şaban Demirel ile birlikte, bizlere gösterdikleri samimi ev sahiplikleri sebebiyle çok teşekkür ediyoruz. Sivas STK ‘larının içinde İSDERFED adından sıkça bahsettiren ve önemli Başarılı hizmetlere imza atan bir kuruluş, uzun zamana dayanan dostluklarımız var.’’ .

‘’Neredeyse her programlarında bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz’’ diyerek, ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getirdi.

İstanbul Sivas Dernekler Federasyonu başarılı çalışmaları ile gündemde olmaya devam edecek gibi görünüyor…

Related Post

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir