DreamWall Teknolojisiyle , Bursa’dan Dünya’ya açılan Fatih Günışık , DiplomasiTürk Ailesinin Sorularını Cevapladı

730 0


Covid-19 virüsünün ülkemizde görülmesinin ardından kafe, restoran, eğlence merkezleri, ibadethane gibi toplu kullanım alanlarının geçici bir süre için kapatılmasına karar verildikten sonra vatandaşlarımız tedbir almak amaçlı evlerine çekildiler. Kolonya, maske ve gıda ürünlerinin satışlarının artmasının ardından rağbet gören bir diğer ürün ise Dreamwall oldu.

DreamWall’un Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Günışıkla yaptığımız röpartajımızın ayrıntıları ;

Korona virüsünün ülkemizde görülmesiyle birlikte birçok sektör ve firma sekteye uğrarken inovatif ürünler üreten yenilikçi firmalar ayakta kalmaya devam etti . Dreamwall’da rağbet gören ürünlerden oldu. Öncelikle Dreamwall nedir?

Dreamwall yenilikçi teknoloji enstrümanlarının tamamının kullanıldığı, ısı ve ses izalasyonu sağlayan, nefes alan, silinebilen ve ipeksi yüzeye sahip olan, kanserojen madde barındırmayan, hiçbir şekilde yırtılmayan  ,pürüzlü yüzeylerde dahi kullanılabilinen, milyonlarca renk ve desen seçeneği olan duvar kaplama ürünüdür.

Peki bu dönemde Dreamwall’un rağbet görmesinin sebebi nedir?

Dream Wall uygulaması 3Boyutlu ve Nanoteknolojik uygulamasıyla göz kamaştırıyor

Korona virüsünün ülkemizde görülmesiyle vatandaşlarımız evlerinde daha çok zaman geçirmeye başladılar. Süreci yöneten sağlık çalışanlarının ve bilim adamlarının ortak söylemine bakacak olursak tedbirlerimizi almamız ve aynı oranda motivasyonumuzu korumamız gerekiyor. İşte Dreamwall tam olarak bu iki gerekliliği sağlayan bir konumda, yani insanların ilk önceliği sağlık ; Dreamwall nefes alan teknolojisi, silinebilir yüzeyiyle, nem, küf, rutubet yapmama özelliğiyle ,ayrıca yetkili laboratuvarlar tarafından yapılan  formaldehit testlerinde kanserojen madde barındırmadığı tespitiyle ,İSO ve CE belgeleriyle sağlıklı olduğunu kanıtlıyor ve doğal olarak ürünümüze rağbet artıyor. Sağlıklı ve kaliteli yaşam için bir diğer gereklilikse motivasyon; İnsan doğası gereği motivasyonunu üst seviyelerde tutmak istiyor ve Dreamwall’u tercih ediyor. Düşünsenize zamanınızın birçoğunu evde geçirmek durumundasınız ve belirli bir zaman sonra duvarlarınız üzerinize gelmeye başlıyor, kitapta okusanız, filmde seyretseniz duvarlarınız hep aynı kasvetiyle duruyor, işte Dreamwall tamda bu noktada devreye giriyor ve tüketicilerimiz evlerine kendi kişiliklerini yansıtabiliyorlar. Onlara dayatılan seçeneklerden ziyade tüketicilerin hayallerini, gitmek isteyipte gidemedikleri yerleri, huzurlu doğa manzaralarını ya da albümlerinde olan güzel anılarını duvarlarında görebiliyorlar, kısacası her tüketicimiz kendisine özgü bir duvara sahip oluyor., İşte Dreamwall yaşadığımız bu zor günlerde milyonlarca renk, desen ve fotoğraf seçeneğiyle huzura ulaştıran bir anahtar görevi görüyor. 

Yapı Dekorasyon sektörünün en bilindik ürünlerinden olan duvar kağıdı satışlarında bir artış görmüyoruz fakat Dreamwall satış noktasında sektörü domine eden bir grafik çiziyor. Bunun sebebi sizce nedir? ayrıca Dreamwall’u piyasadaki rakiplerinden ayıran en önemli özellik nedir?

Öncelikle şunu söylemeliyim Dreamwall’un rakibi yok, Dreamwall’u rakipsiz yapan   biraz önce bahsettiğim özelliklerinin yanında birçok eşsiz özelliği de bünyesinde barındırıyor olmasıdır, mesela yırtılmaz oluşu; Dreamwall’u kesici alet kullanmaksızın yırtmanız mümkün değil! Sadece bu özelliği bile duvar kağıtlarıyla aramıza ciddi bir fark koyabilmemizi sağlıyor ancak tabiki daha birçok farkımız var, duvarınızın ölçüsüne göre ek olmadan tek parça halinde uygulanabiliyor olması,renk ve desen seçeneklerimizin sınırsız olması, pürüzlü yüzeylerde dahi hatta müteahhitler iyi bilir mastar sonrası ,kara sıva sonrası ,ince sıva ve boya yapmaksızın  sorunsuzca uygulama yapılabiliniyor olması da Dreamwall’u rakipsiz yapıyor .test sonuçlarına göre %25 ısı yalıtımı ve %23 ses yalıtımı yapan dreamwall’un daha birçok özelliği var ancak lafı fazla uzatmamak adına son olarak şunu söyleyebilirim bir duvara Dreamwall uyguladınız ve taşınacaksınız, Dreamwall size hayallerinizi de yanınızda götürme fırsatı veriyor, ıslak bir fırça ya da bez vasıtasıyla Dreamwall’u   Duvara zarar vermeden sökebilir ve yeni taşındığınız ev ya da işyerinize tekrar uygulayabilirsiniz. Kısacası Dreamwal  hayallerinizi ardınızda bırakmamanızı sağlayan ve rakibi olmayacak kadar ileri teknolojik özelliklere sahiptir.

Peki ürüne kimler daha çok rağbet gösteriyor?

Aslında ürünün herkese ve her sektöre hitap ettiğini söyleyebiliriz, ancak sektörel anlamda düşündüğümüzde iç mimarlar, reklam ajansları ve müteahhitler bir adım öne çıkıyor ,biliyoruz ki bu sektörlerdeki kişiler özellikle iç mimarlar aslında hayallerini projelerine aktaran insanlardır, ürünümüz hiçbir eksik bırakmadan tüm hayalleri uygulatma imkanı verdiği için yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Düşünsenize, fabrikanızın fotoğrafı ya da logonuz, ya da evlilik fotoğrafınız ya da çocuğunuzun fotoğrafı, ya da gitmek istediğiniz bir yer Paris mesela, ya da çok beğendiğiniz bir desen ya da ya da ya da …Dreamwall’da sınır yok

Kişisel olarak değerlendirdiğimizde ise yine her kesimden talep aldığımızı söyleyebiliriz ancak En fazla rağbeti yeni evli çiftlerimizden ve evini yenileyen ailelerimizden görüyoruz. Dreamwall uygulama kolaylığıyla tüketiciyi boya, badana gibi uğraşlardan kurtardığı için çiftlerimiz ve ailelerimiz  evlerini kendi istedikleri tarzda dekore edebiliyorlar. Böylece, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmiş oluyorlar. Aynı zamanda dünyanın hep birlikte yaşamış olduğu virüs salgını yüzünden evlerinde daha çok vakit geçirmek zorunda kalan insanlar duvarlarındaki boşluğu bu dönemde fark ettiler. İçinde bulunduğumuz durumun kasvetini de göz önüne aldığımızda boş duvarlar pek iç açıcı durmuyor. Dreamwall’un sonsuz renk ve desen seçeneğinin olmasıda bu noktada ilgiyle karşılaşmamızı sağlıyor..

Şirketinizin kalite politikası ürünün satış ve pazarlamasını etkiledi mi?

50 yıllık bir tecrübenin bu günkü temsilcisi olarak söyleyebilirim ki, ithalatçı ve üretici bir firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve kaliteli hizmeti kendimizi ölçmede esas olarak aldık. Bu misyon doğrultusunda, en önemli amacımız müşterilerimize hatasız ürün sağlamaktır.

Ancak, ürünlerimizle ilgili olası problemlere karşı, bizden kaynaklı hataların tespiti durumunda da daima birebir ürün değiştirme garantili hizmet sunuyoruz. Müşteri kaynaklı arızalarda ise konusunda profesyonel ve kendini sürekli geliştiren ekibimizin teknik desteği her zaman vardır.

Son olarak eklemek istediğiniz ;

Röportajınız için sizlere teşekkür ediyorum, Size ailenize, Türkiyemize ve tüm insanlarımıza sağlıklı günler dilerim. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler ya da bayi olmak isteyenler www.dreamwall.com.tr adresinden bize ulaşabilirler. Hoşcakalın…

login

Related Post

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir